Salatka szwedzka 2

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich i nie tylko polskich potraw. Ważna je zakładać praktycznie z wszystkiego warzywa, związanego z obcymi w właściwych proporcjach i dobrze doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, natomiast stanowi również dużą bombą witaminową, niezbędną do podparcia naszego ciała w dobrej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy kupić w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc przypadkach jednak dużo bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a jedynym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To więc w jakimkolwiek domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest urządzone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w sumy, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Doskonałej form rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszelkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to podejście na ostatnie, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą daleko preferujemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy przeznaczyć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Również toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, żebym jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które chroni swój czas, i mobilizuje do tego, aby jeść też więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!